Ochrona dróg oddechowych

Maski przeciwpyłowe z filtrem to rewelacyjny sposób na zapewnienie pracownikom bezpiecznych warunków pracy. Tam, gdzie występuje wysoki poziom zapylenia powietrza, ochrona dróg oddechowych jest absolutną koniecznością. Dbając o ochronę indywidualną pracownika, który pracuje na zagrożonych stanowiskach, zastosuj maski przeciwpyłowe z okularami lub półmaski ochronne. Jeśli ochrona dróg oddechowych jest dla Ciebie ważna, to odwiedź nasz sklep BHP. Zajdziesz u nas maski ochronne przeciwpyłowe oraz inne produkty, które pomogą Ci spełnić wszystkie wymagania.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Maski przeciwpyłowe z filtrem – możesz wziąć głęboki oddech

Zastanawiasz się jakie środki ochrony dróg oddechowych możesz zastosować? W naszym sklepie znajdziesz:

  • maski ochronne przeciwpyłowe,
  • półmaski ochronne,
  • maski pełnotwarzowe.

Oferujemy także pochłaniacz węglowy do masek z filtrem, który sprawia, że oddychasz czystym powietrzem. Regularnie wymieniając filtr do pochłaniacza, dbasz o swoje zdrowie.

Ochrona dróg oddechowych – maski przeciwpyłowe z okularami

Stosując środki ochrony górnych dróg oddechowych, wiele osób przekonuje się, że półmaska ochronna z filtrem to świetna opcja. To niski koszt, a jednocześnie skuteczne zabezpieczenie przez szkodliwymi pyłami i zanieczyszczonym powietrzem. Pochłaniacz z wkładem węglowym sprawdza się jako profilaktyka przeciw smogowi. Ten z kolei jest istotnym problemem pory zimowej, przed którym warto się zabezpieczyć. Sprawdź filtry do pochłaniaczy i przekonaj się, że troska o zdrowie Twoje oraz Twoich pracowników nie musi Cię kosztować majątku.

Maski oraz półmaski ochronne przeciwpyłowe – kompletna ochrona BHP

Jeśli ochrona dróg oddechowych jest dla Ciebie ważna, zadbaj o maski przeciwpyłowe z wymiennym filtrem. To jeden z najskuteczniejszych sposobów na zabezpieczenie się przed chorobami płuc. Maski chroniące drogi oddechowe są powszechnie stosowane w przemyśle, dzięki czemu możliwe jest zapewnienie pracownikom bezpiecznych warunków pracy. Odwiedź nasz sklep BHP i sprawdź, co jeszcze możesz kupić:

Zajrzyj na NIKOBHP i skompletuj artykuły BHP, które umożliwią Ci bezproblemowe spełnienie wszelkich norm i standardów. Zapraszamy serdecznie do zakupów!