Ochrona twarzy

Odpowiednia osłona twarzy podczas pracy ze szkodliwymi substancjami zapobiega negatywnym konsekwencjom zdrowotnym. Równie ważne jest zabezpieczenie głowy, zwłaszcza w pracy na budowie. W naszej ofercie dostępne są wysokiej klasy maski ochronne, kaski robocze, a także okulary robocze. To akcesoria przystosowane do pracy w trudnych warunkach. Wykonano je z wysokiej jakości materiałów, co zapewnia ich trwałość. Ponadto wyróżniają się nowoczesnym designem.

Wyświetlanie 1–21 z 29 wyników

Profesjonalna osłona twarzy oraz głowy

Akcesoria z naszego sklepu pozwalają na profesjonalną ochronę twarzy, głowy oraz oczu. Warto zaopatrzyć się w wyposażenie, które pochodzi od sprawdzonych producentów, a takie właśnie zamówić można w naszym sklepie internetowym. Zapraszamy właścicieli firm oraz osoby prywatne do skorzystania z naszej oferty.

Sklep NIKOBHP – sprawdź nasze produkty

Wielu zadowolonych Klientów może potwierdzić funkcjonalność oraz wytrzymałość oferowanych przez nas produktów. W NIKOBHP znaleźć można akcesoria oraz odzież roboczą, która sprawdzi się w różnych warunkach pracy. Gwarantujemy sprawnie zorganizowaną dostawę towaru, a także korzystne ceny. Jeśli potrzebujecie porady w kwestii zakupu, zachęcamy do kontaktu mailowego albo telefonicznego. Pomożemy dobrać najkorzystniejsze rozwiązanie, które spełni Wasze potrzeby i oczekiwania.