Odzież przeciwdeszczowa

Czy zdajesz sobie sprawę, jak ważne jest zapewnienie swoim klientom odpowiedniej odzieży BHP? Komplet przeciwdeszczowy z naszego sklepu internetowego jest jedną z wielu niezbędnych części garderoby, w jakie powinien zostać wyposażony każdy pracownik.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Komplet przeciwdeszczowy – dlaczego warto?

Ubrania przeciwdeszczowe robocze służą głównie do zapewnienia ochrony pracownikom w warunkach deszczowych lub wilgotnych. Jest to element odzieży ochronnej, który ma na celu zapobieganie przedostawaniu się wilgoci do ciała pracownika oraz utrzymanie go w suchym stanie. Kurtka przeciwdeszczowa chroni pracowników przed deszczem, zapobiegając przemoczeniu i utrzymaniu ciała w suchym stanie. Jest to istotne zwłaszcza w przypadku prac wykonywanych na zewnątrz lub w wilgotnych warunkach.

Warto wspomnieć również o tym, że kurtka robocza przeciwdeszczowa jest także wyposażona we właściwości wiatroodporne, co dodatkowo zwiększa komfort termiczny pracownika w chłodne i wietrzne dni. Płaszcz przeciwdeszczowy roboczy jest zazwyczaj wykonany z materiałów o wysokiej widoczności, co zwiększa bezpieczeństwo pracowników pracujących w warunkach ograniczonej widoczności, na przykład na drogach czy w miejscach o dużym natężeniu ruchu pojazdów. Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że kurtka przeciwdeszczowa BHP może także stanowić skuteczną ochronę przed kontaktami z substancjami chemicznymi lub inna szkodliwą zawartością deszczu. Zalet inwestycji w taką odzież jest więc bardzo wiele. Warto jeszcze pamiętać, że właściwie dopasowane ubranie robocze przeciwdeszczowe stanowi skuteczną ochronę podczas pracy w trudnych warunkach pogodowych. Nasz sklep BHP oferuje solidnie wykonaną odzież przeciwdeszczową BHP, która wyróżnia się przystępną ceną oraz zapewnia bezpieczeństwo podczas ulewy. Kurtki przeciwdeszczowe BHP są szeroko stosowane w różnych branżach przemysłowych, takich jak budownictwo, rolnictwo, transport, logistyka, przetwórstwo spożywcze itp., gdzie praca na zewnątrz lub w wilgotnych warunkach atmosferycznych jest powszechna. Komplet przeciwdeszczowy doskonale sprawdzi się w trakcie pracy, a także na pieszych wycieczkach czy podczas uprawiania sportu.

NIKO BHP – nasza oferta

Nasza oferta obejmuje takie produkty jak m.in. kurtka robocza przeciwdeszczowa, długi płaszcz przeciwdeszczowy roboczy czy też komplet nieprzemakalnych spodni i kurtki. Wiele modeli odzieży przeciwdeszczowej roboczej wyposażonych jest także w filtr ochronny przed słońcem oraz zabezpiecza przed mocnym wiatrem. Nasza odzież przeciwdeszczowa robocza odznacza się najwyższą jakością, o  czym zresztą przekonało się już wielu zadowolonych klientów. Polecamy również markowe ubrania robocze Strauss, ubrania robocze Snicers czy Mascot, w tym spodnie lub czapki robocze BHP. Nasza odzież robocza to sprawdzone, niezawodne produkty w niskich cenach – sprawdź już dziś! Jako sklep BHP wychodzący naprzeciw potrzebom klientów, oferujemy również korzystne ceny. Zadbaj o siebie bądź swoich pracowników i zainwestuj w takie elementy garderoby, które zapewnią wygodę i komfort nawet podczas naprawdę niekorzystnych warunków atmosferycznych.