Koszule robocze

Koszule robocze to część wyposażenia ochronnego, które przydaje się w wielu różnych sytuacjach. To uniwersalna odzież, która sprawdza się zarówno w pracy, jak i na co dzień. W ofercie sklepu internetowego NIKOBHP znajdziesz różnego rodzaju ubrania: koszule robocze odblaskowe, koszule BHP, koszule flanelowe robocze czy też koszule ocieplane robocze. Tak szeroki wybór pozwala na precyzyjne dopasowanie konkretnego modelu do indywidualnych potrzeb, specyfiki branży czy charakteru wykonywanych zadań.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Koszula flanelowa robocza od NIKOBHP

Koszula robocza flanelowa to uniwersalna odzież, która jest przyjemna w dotyku i zapewnia swobodę ruchów. Oferowane przez nas koszule flanelowe robocze są wykonane w stu procentach z bawełny, dzięki czemu wyróżniają się miękkością. W naszej ofercie posiadamy koszule BHP różnego typu i kroju oraz w wielu wersjach kolorystycznych. Dzięki temu, że koszule męskie robocze są jednocześnie ciepłe i przewiewne, sprawdzają się w różnych warunkach pogodowych.

Koszula flanelowa męska robocza cieszy się popularnością w budownictwie i przemyśle. Odpowiednia gramatura pozwala na noszenie w przypadku wielu rodzajów prac i zmiennych warunków pogodowych.

Nasz sklep BHP posiada bogatą ofertę różnego rodzaju produktów, takich jak specjalistyczna odzież robocza od znanych i cenionych marek – m.in. ubrania robocze Strauss czy ubrania robocze Snickers. Zapraszamy!