Kurtki Snickers

Kurtki Snickers to funkcjonalna odzież robocza, która sprawdzi się podczas pracy w różnych warunkach. Stworzono je z doskonałej jakości materiałów, dlatego zapewniają noszącym maksymalny komfort. Kurtka robocza Snickers świetnie dopasowuje się do sylwetki i pozwala na pełną swobodę ruchów.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Kurtki Snickers – nasza oferta

W naszym sklepie dostępna jest odblaskowa kurtka zimowa Snickers, która zapewnia ochronę w czasie pracy w obszarach zagrożenia. W ofercie znajduje się także kurtka zimowa Snickers, doskonale zabezpieczająca przed chłodem. Artykuły odzieżowe są wodoszczelne oraz wiatroszczelne, ponadto wykonano je zgodnie z wymaganymi normami BHP. Kurtki robocze Snickers posiadają także funkcjonalne kieszenie. Zamówić je można w różnych rozmiarach. Aby jak najlepiej dopasować kurtkę, warto zapoznać się z naszymi wskazówkami dotyczącymi wymiarów. Znajdziesz je pod opisem wybranego produktu.

Praktyczna odzież robocza

Nasz sklep bhp to miejsce, w którym dostępna jest praktyczna oraz trwała odzież robocza. Z oferty korzystają zarówno firmy, jak i osoby indywidualne. Odzież robocza Snickers to doskonała inwestycja! Znajdziesz u nas również ubrania od innych producentów. Warto dokładnie przejrzeć ofertę, by móc wybrać to, co najlepiej spełni Wasze oczekiwania.