Kurtki Mascot

Szukasz okrycia, które doskonale odpowie na Twoje potrzeby? W NIKOBHP oferujemy różnego rodzaju kurtki Mascot, wykonane z trwałych i wytrzymałych materiałów. Stworzone z największą starannością ciepłe kurtki robocze zimowe Mascot z innowacyjnym systemem izolacji to jeden z wielu produktów wartych uwagi. Znajdziesz tu również wodoszczelne kurtki z odblaskami wykonane ze streczowego materiału czy dzianinowe kurtki z wysokim kołnierzem i otworami wentylacyjnymi. Kurtka zimowa odblaskowa Mascot dostępna jest też w wersji membranowej, co oznacza, że doskonale chroni przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Profesjonalne kurtki robocze Mascot

Każda kurtka robocza Mascot wyróżnia się elastycznością, lekkością, wytrzymałością i przewiewnością. Wiele modeli posiada też regulowane ściągacze, dodatkowe kieszenie wewnętrzne i zewnętrze, czy opcję odpinanego kaptura.

Odzież robocza Mascot to ubrania, które doskonale nadają się do wykonywania zadań o podwyższonym ryzyku, dlatego warto wyposażyć swoich pracowników w pełen komplet odzieży tego producenta. Nasz sklep BHP proponuje również bluzy, akcesoria czy spodnie robocze Mascot. Co ważne, odzież tej marki w trakcie produkcji jest poddawana ścisłej kontroli, a także badaniom laboratoryjnym, co przekłada się wygodę i maksymalne bezpieczeństwo. Warto z tego skorzystać – zapraszamy na zakupy!