Ochrona słuchu

Nauszniki ochronne to popularny sposób na zadbanie o słuch, gdy w pracy przekraczane są normy emisji dźwięku. O nieodwracalne uszkodzenia narządów odpowiedzialnych za słyszenie jest bardzo łatwo, a można temu skutecznie zapobiec niskim kosztem. Wystarczą nauszniki wygłuszające, które mogą stłumić nawet najgłośniejsze odgłosy. Jeśli ochrona słuchu jest dla Ciebie ważna, zastosuj słuchawki BHP. W NIKOBHP kupisz nauszniki przeciwhałasowe, które zmniejszają odbierany dźwięk nawet o kilkadziesiąt decybeli – dzięki temu praca będzie bezpieczniejsza. Nie zwlekaj ani chwili! Sprawdź nasze propozycje i zadbaj o odpowiednie środki ochrony słuchu jeszcze dziś.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Nauszniki ochronne – bezpieczeństwo zmysłu słuchu

Utrata słuchu jest jedną z częstszych chorób zawodowych. Nauszniki ochronne przeciwhałasowe to spełnienie norm BHP, które łatwo i tanio pozwolą Ci tego uniknąć. Narażanie pracowników na takie niebezpieczeństwo może skutkować późniejszym wypłacaniem odszkodowań. Jeśli nie chcesz się na to narazić postaw na słuchawki przeciwhałasowe. Do odgłosów o niższym natężeniu dźwięku często wystarczają zwykłe zatyczki ochronne do uszu. Zadbaj o indywidualne środki ochrony słuchu, które dadzą spokój Twoim pracownikom.

Nauszniki wygłuszające – wszędzie tam, gdzie jest za głośno

Pracownicy fizyczni obsługujący narzędzia emitujące dźwięki osiągające nawet 135 decybeli noszą robocze nauszniki budowlane. Nasze ochronne słuchawki BHP sprawiają, że praca w takich warunkach jest możliwa bez żadnego uszczerbku dla zdrowia. Ochronniki słuchu to niezwykle istotny element BHP, który koniecznie musisz zapewnić swoim pracownikom. Wybierając słuchawki przeciwhałasowe, zwróć uwagę na:

  • poziom narażenia na hałas,
  • komfort pracy,
  • odpowiedni rozmiar.

W sklepie NIKOBHP wybierzesz skuteczne nauszniki ochronne, które zapewnią spełnienie norm BHP w korzystnej cenie.

Ochrona słuchu i zachowanie standardów BHP – by praca była bezpieczna

Słuchawki wygłuszające oraz robocze zatyczki do uszu to istotny element BHP. Odwiedź sklep BHP i skompletuj swoje wyposażenie – nasz asortyment to m.in.:

Z nami kompleksowe spełnienie norm BHP i zapewnienie bezpiecznych warunków pracy to bułka z masłem. Zapraszamy!