Bielizna

Ochrona termiczna jest ważna, szczególnie podczas pracy w ekstremalnych warunkach. Bielizna termoaktywna do pracy fizycznej to propozycja sklepu NIKOBHP, dzięki której pracownicy będą odpowiednio zabezpieczeni. Nasz sklep BHP obejmuje również kalesony robocze, ubrania robocze termoaktywne, ciepłe skarpety Engelbert Strauss czy kominiarki termoaktywne z elastycznego materiału.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 18

Bielizna termoaktywna robocza od NIKOBHP

Oferowana przez nas bielizna robocza BHP polecana jest dla pracowników, którzy narażeni są na niskie temperatury podczas wykonywania obowiązków zawodowych. Odzież robocza termoaktywna jest wyróżnia się dużą wytrzymałością, elastycznością oraz lekkością. Jest niezwykle komfortowa i dobrze przylega do ciała, zapewniając skuteczną ochronę przed utratą ciepła. Odzież termoaktywna robocza do pracy umożliwia także odprowadzanie wilgoci oraz jest hipoalergiczna.

Nasza oferta to nie tylko bielizna termoaktywna męska do pracy fizycznej, ale również inne niezbędne elementy ochronne zabezpieczające przed różnego rodzaju wypadkami czy niedogodnościami. W asortymencie znajduje się odzież robocza od znanych i renomowanych producentów, w tym m.in. ubrania robocze Strauss czy ubrania robocze Snickers. Skorzystaj z atrakcyjnych cen i szerokiego wyboru – zapraszamy do kontaktu oraz na zakupy!