Spodnie Mascot

Spodnie robocze Mascot dostępne w sklepie online NIKOBHP to lekkie ubrania o pełnej rozciągliwości. Spodnie marki Mascot doskonale nadają się do pracy w utrudnionych warunkach. Firma Mascot od lat tworzy spodnie robocze, kurtki, polary i akcesoria, dzięki którym każdy pracodawca możesz wyposażyć pracowników w kompleksowy sposób.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 21

Co znajduje się w kategorii spodnie robocze Mascot?

Wśród produktów z tej kategorii znajdziesz m.in. spodnie robocze męskie Mascot wyposażone w praktyczne odblaski zwiększające bezpieczeństwo. Wykonane są z mocnej tkaniny, która jest odporna na rozdarcia, co znacznie przedłuża trwałość ubrania. Ergonomiczny kształt nogawek i elastyczne streczowe fragmenty wszyte w odpowiednich miejscach przekładają się na maksymalną wygodę.

Możesz także wybrać kalesony termalne, wykonane z lekkiego, szybkoschnącego materiału. Elastyczna i bezszwowa tkanina doskonale dopasowuje się do kształtu ciała zarówno kobiet, jak i mężczyzn, nie powodując przy tym podrażnień czy otarć. Natomiast spodnie malarskie Mascot to propozycja dla osób, które lubią majsterkować lub pracują w branży budowlano-remontowej. Posiadają one wkładki ochronne, wentylację w okolicy kolana, praktyczne kieszonki oraz zamek błyskawiczny.

Nasz sklep BHP to miejsce, w którym znajduje się również inna odzież robocza Mascot, np. T-Shirty, polary, akcesoria czy robocze kurtki Mascot. Zapraszamy na zakupy!