Rękawice ochronne

W pracy na produkcji rękawice robocze to podstawowe wyposażenie, które w wielu przypadkach jest gwarantem bezpieczeństwa. Dzieje się tak ze względu na zapewnienie sobie najlepszych możliwości dzięki jakościowemu sprzętowi. Nasze rękawice ochronne sprawią, że niezależnie od tego czy pracujesz w suchych, czy mokrych warunkach, Twój chwyt będzie pewny i solidny. W codziennych zadaniach narażasz się na różnego rodzaju zagrożenia, takie jak środki chemiczne, opiłki czy trzymanie różnych powierzchni? Nasze rękawice BHP dają świetną ochronę, poczucie bezpieczeństwa i komfort pracy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Wyświetlanie 1–21 z 45 wyników

Rękawice robocze – wysoka jakość wykonywanych zadań

Zastanawiasz się, czy nasze ochronne rękawiczki robocze sprawdzą się do każdej pracy, która wymaga zachowania określonych standardów bezpieczeństwa? Już od wielu lat dostarczamy sprawdzone rozwiązania do wielu branż, które tego potrzebują. Oferujemy rękawice:

  • monterskie,
  • budowlane,
  • brukarskie,
  • antyuderzeniowe.

Proponujemy także dedykowane rękawice robocze dla elektryka oraz warianty antyprzecięciowe. Bez obaw, niezależnie od tego, w jakiej branży pracujesz, z pewnością znajdziesz u nas idealne rozwiązania.

Rękawice ochronne dla Twojego bezpieczeństwa w pracy

Poszukujesz czegoś, co ochroni Twoje dłonie przed ujemnymi temperaturami? Sprawdź nasze świetne ocieplane rękawice robocze zimowe, które są rewelacyjne do pracy na zewnątrz. Dzięki takiemu wyposażeniu żadne warunki atmosferyczne nie będą stanowiły przeszkody. Budowlane rękawiczki robocze zimowe sprawią, że uodpornisz się nawet na trzaskający mróz. Nasze produkty to maksymalna ochrona, najlepsze materiały i sprawdzone rozwiązania.

Rękawice i inne wyposażenie BHP – efektywność i wydajność

W naszym sklepie kupisz nie tylko skórzane rękawice robocze, lecz także szereg innych propozycji, które spełnią wymagania z zakresu bhp. Sprawdź takie produkty, jak:

Odwiedź nasz sklep bhp i przekonaj się, że wybierzesz u nas sprawdzone produkty niezależnie od Twoich możliwości finansowych. Sprawdź oferowane przez nas rękawice robocze, które są ocieplane i nieprzemakalne oraz wiele więcej. Zajrzyj do NIKOBHP jeszcze dziś!