Sklep BHP Trzebinia

NIKOBHP – internetowy sklep BHP Trzebina to miejsce, w którym zaopatrzysz swoją firmę w artykuły BHP. Wysokiej jakości odzież i obuwie ochronne to podstawa bezpiecznej pracy, a ich brak może narazić pracodawcę na surowe kary. W naszym sklepie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, żeby zapewnić bezpieczną pracę sobie i swoim pracownikom.

Odzież robocza Trzebina – sprawdzone produkty cenionych marek

Oferujemy tylko i wyłącznie sprawdzone oraz przetestowane produkty najlepszych marek. Dostaniesz u nas m.in. kamizelki ocieplane, kurtki zimowe, czy też spodenki i spodnie robocze. Odzież robocza w naszym sklepie jest wykonana z dobrej jakości materiałów. Wszystkie produkty zostały zaprojektowane tak, żeby zapewnić wysoki komfort pracy.

Zaopatrzysz się u nas w odzież m.in. dla magazynierów czy mechaników. Oferujemy także ciepłe ubrania – idealne dla osób, które muszą pracować zimą na świeżym powietrzu.

Buty robocze Trzebina – idealne obuwie na każde warunki

Oferujemy również obuwie robocze. Znajdziesz u nas buty wyposażone w antypoślizgową podeszwę. W NIKOBHP kupisz zarówno obuwie oddychające – idealne do pracy w zamkniętych pomieszczeniach oraz latem, jak i buty ocieplane – doskonałe na zimę, jesień oraz chłodniejsze dni.